BIO levandulová koupel - 30 g
search
  • BIO levandulová koupel - 30 g
  • BIO levandulová koupel - 30 g
  • BIO levandulová koupel - 30 g

BIO levandulová koupel - 30 g

50,00 Kč
S DPH
Počet

Novinka, která vás zrelaxuje po náročném dni. Čistě přírodní koupel, kterou jsme pro vás připravili z naší BIO levandulezklidní vaši mysl a příjemně uvolní vaše tělo. 

Stačí si napustit horkou lázeň, vhodit do ní připravený koupelový sáček a začít relaxovat. Levandulová koupel, případně s douškem levandulového vína, se již postará o vše ostatní. Relaxační účinky levandulové koupele nastoupí po několika minutách. Ve vaně, ale můžete strávit čas dle vaší libosti. BIO levandulová koupel je šetrná k vašemu tělu i k přírodě - levandulový pytlíček je totiž možné po použití kompostovat nebo vysušit a použít jako pytlíček k provonení vaší skříně. 


Složení:  
Lavandula x intermedia grosso BIO 
- nálevový sáček vyroben z kukuřičného škrobu 
- přebalový sáček a krabička jsou recyklovatelné 


Koupelový sáček je vyroben z biodegrabilního materiálu
 a tak jej po skončení koupele můžete vhodit do kompostu nebo jej vysušit a pak ještě použít jako vonný pytlík ve skříni.

  
NÁVOD NA PŘÍPRAVU  

Sáček s koupelí vybalte z obalu a vložte do vany s horkou vodou o teplotě 38 °C až 45 °C. Nechejte louhovat 15 až 20 minut. Sáček můžete použít také jako mycí žínku. Pro zvýšení účinků koupele nepoužívejte žádné další mycí prostředky. Blahodárně působí na vaše tělo i mysl. Uvolňuje duševní i fyzické napětí. 


Je již velké teplo na horkou lázeň? Nevadí. Připravte si odvar a ten následně nalijte do studené koupele.
 Nejen, že osvěžíte tělo, ale krásná vůně levandule osvěží vaši mysl. Nálev pro studenou koupel připravíte zalitím koupelového sáčku vodou o teplotě 95 °C v hrnci a objemu vody minimálně 3 litry, nechejte louhovat 10 až 15 minut. Následně nalejte do vaší studené lázně. 


Levandulovou pohodu s naší novou koupelí vám přeje vaše levandulová farma z jižní Moravy. 

5 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.